قیمت قیر سال 1403 | خرید انواع قیر شل ، سفت ، بشکه ای مستقیم از کارخانه

قیمت قیر

انواع قیر و قیمت‌های آن

قیر انواعی دارد که بسته به نیاز و کاربرد و درصد مواد اولیه آن نامش مشخص می‌شود. در ادامه انواع قیر را مشخص می‌کنیم و قیمت هر یک را به شما توضیح می‌دهیم. پیش از توجه شما را به جدول قیمتی که تهیه شده است جلب می‌کنیم. نکته حائز اهمیت این است که این قیمت‌ها ممکن است تغییر کنند و بهترین راه همان استعلام تلفنی از ماست.

در جدول زیر قیمت مهمترین محصولات داده شده است اما در ادامه قیمت دیگر نوع قیر هم داده شده است. برای مشاوره و خرید با شماره 09143028212 تماس بگیرید.

 

نوع قیر قیمت
قیر بشکه ای 60/70 اصفهان 3/400/000 تومان
قیر بشکه ای 60/70 تهران 2/900/000 تومان
قیر امولسیون بشکه ای 2/800/000 تومان
قیر حلبی 17 کیلویی 250/000 تومان

قیمت قیر براساس وزن

قیمت قیر بسته به نوع آن و حجم بشکه خریداری شده متفاوت است. ممکن است بصورت حلبی نیز خریداری شود که آن هم با وزن تعیین قیمت می‌شود. خرید انواع قیر از نمایندگی‌های معتبر باعث می‌شود تا تخفیف خوبی شامل خرید شما شود و از بهترین کیفیت قیر بهره مند شوید.

قیر چیست؟

در واقع قیر ماده ای چسبنده و خمیری شکل که انواع گوناگونی بسته به نیاز دارد و در پالایشگاه‌ها تولید می‌شود. نفت خام ماده اولیه سازنده قیر است.در ادامه برای بررسی کامل قیمت قیر و نحوه خرید آن با ما همراه باشید.

هزینه قیر با چه عواملی مرتبط است؟

با توجه به گران‌تر شدن مواد اولیه قیر که نفت خام را شامل می‌شود، قیمت قیر نیز افزایش پیدا می‌کند. قیمت قیر بر اساس بشکه‌ای که حاوی معمولاً 220 یا 190 لیتر قیر است فروخته می‌شود.

برای مثال قیر مخلوط بشکه ای اصفهان و تهران قیمت های متفاوتی دارند:

 • قیمت قیر مخلوط بشکه ای تهران 2900000 تومان
 • قیمت قیر مخلوط بشکه ای اصفهان 3400000 تومان

فاکتورهای کلی مشخصاتی

موارد زیر مشخصات هر قیر را شامل می‌شوند.

 • درجه نفوذ
 • مقاومت در برابر جاری شدن
 • درجه اشتعال
 • درجه خلوص (بسیار مهم در قیمت)

درجه خلوص یعنی نسبت قیر خالص به حجم کل بشکه

خرید و استعلام قیمت ایزوگام هم از طریق سایت سیوانی امکان پذیر است.

خرید قیر مستقیم از کارخانه

خرید قیر در ابعاد بزرگ برای راه سازی یا جاده سازی، تهیه ابعاد وسیع قیر را شامل می‌شود. حال خرید همان قیر برای عایق کاری یا آسفالت یک مجموعه مانند یک پارکینگ طبقاتی، می‌تواند مستقیم از تأمین کننده باشد. حذف واسطه قیمت خرید را به نازل‌ترین مقدار آن می‌رساند. قیر مصرفی و صادراتی ایران از قیر پاسارگاد تأمین می‌شود. می توانید با خرید از سیوانی قیر را به قیمت ارزانتر و کارخانه ای تهیه کنید.

خرید قیر مستقیم از کارخانه

قیمت قیر شل بشکه ای

قیر شل برای کارهای ساختمانی و قیرگونی‌ها استفاده می‌شود و به حرارت کمتری هم برای گرم شدن و قابل استفاده شدن نیاز دارد. استفاده از قیر شل در آسفالت نیز وجود دارد.

 • قیمت قیر شل بشکه ای اصفهان 3500000 تومان
 • قیمت قیر شل بشکه ای تهران 3000000 تومان

همچنین قیر شل از قیر مخلوط قیمت پایین‌تری نیز دارد.

بهترین کار برای استعلام قیمت قیر بشکه ای شل، تماس با شماره‌های موجود در سایت سیوانی است تا قیمت آن بصورت لحظه‌ای به شما اعلام گردد.

قیمت قیر شل بشکه ای

قیمت قیر بشکه ای مخلوط

قیر مخلوط همانطور که از اسمش هم پیداست از ترکیب قیر نرم و سفت در کارخانه یا پالایشگاه بدست می‌آید. کارهای ساختمانی و عایق‌های رطوبتی که برای مثال در پارکینگ‌ها یا زمین‌ها انجام می‌شود، با قیر مخلوط بشکه‌ای انجام می‌شود.

 • خرید قیر مخلوط اصفهان بشکه ای 3400000 تومان
 • خرید قیر مخلوط تهران بشکه ای 2900000 تومان

لازم به ذکر است استعلام دقیق قیمت قیر مخلوط بهتر است بصورت تماس تلفنی و لحظه ای از کارفرما یا مجری پرسیده شود. برند پر افتخار سیمانی، با سابقه درخشان و آشنایی از شرایط کامل فروش قیر، بهترین کیفیت و به صرفه ترین قیمت را به شما اعلام می‌کنند تا خرید خود را نهایی کنید. با شماره‌های موجود در سایت حتماً تماس حاصل کنید.

قیمت قیر بشکه ای

قیر بشکه ای امولسیون

 • قیمت قیر امولسیون بشکه ای 2750000 تومان

آن قیری که با پخش شدن روی زمین، خشک شده و حالت سفت بخود می‌گیرد و رطوبت خود را از دست می‌دهد، قیر امولسیون نام دارد. در دمای عادی و فضای محدود بشکه این قیر بصورت مایع و روان است. قیمتی که قیر بشکه‌ای امولسیون دارد از دو نمونه‌ای که بالاتر معرفی شد کمی بیشتر است. هرچه مواد امولسیون ساز درصد بیشتری داشته باشند، قیمت آن قیر بیشتر می‌شود.

قیمت قیر سفت بشکه ای

 • قیمت قیر سفت اصفهان بشکه ای 3500000 تومان
 • قیمت قیر سفت تهران بشکه ای 3000000 تومان

قیر سفت از هوادگی و گرم کردن نوع قیر شل حاصل می شود. قیر سفت کاربرد زیادی در گستره صنعت دارد.

قیمت قیر سفت بشکه ای قابل استعلام از طریق تماس تلفنی با مشاوران سیوانی بصورت لحظه‌ای و دقیق امکان پذیر است. حجم مورد نیاز خود را به ما بگویید تا قیمت مناسب و به صرفه آن را به شما اعلام کنیم. مشاوره رایگان خرید قیر سفت با سیوانی امکان پذیر است.

 

قیمت قیر 60/70 بشکه ای 220 کیلویی

 • قیمت قیر 60/70 اصفهان بشکه ای 3400000 تومان
 • قیمت قیر 60/70 تهران بشکه ای 2900000 تومان

قیری که درجه نفوذش 60 الی 70 درجه سانتی گراد است و برای ساخت و تعمیر جاده ها کاربرد دارد. کاربرد های وسیع این نوع قیر در راه سازی سبب تقاضای زیاد آن و قیمت بالای این قیر است.

قیمت قیر حلبی 17 کیلویی

 • قیمت قیر حلبی 17 کیلویی 250000 تومان است.

هزینه قیر حلبی به دلیل کمتر بودن ابعاد آن می‌تواند متغیر باشد. حلب 17 کیلویی بهترین قالب آن است. بسته به نیاز شما عزیزان، شرکت پخش قیر و ایزوگام سیوانی آماده ارسال و تأمین سفارش شما دوستان گرامی در کمترین زمان ممکن است.

قیمت قیر حلبی 17 کیلویی

قیمت در شهرهای ایران

قیر از پالایشگاه‌ها صادر می‌شود و آنچه به عنوان قیمت قیر مطرح است در همه جای ایران یکسان می‌باشد. تفاوت در فصل خرید و ابعاد و کیفیت آن برند مشخص می‌شود.

تغییر قیمت بصورت سالیانه

قیر به ازای بشکه و وزن بفروش می‌رسد. همه ساله با افزایش قیمت نفت خام و هزینه‌های استخراج و بهره وری و در نهایت حمل و نقل قیر، قیمت فروش آن مقداری افزایش پیدا می‌کند.

از کجا قیر بخریم؟

به دلیل اینکه گاه دوستان عزیز از محصولی که نیازشان است مطلع نیستند و در انتخاب آن دچار شک شده‌اند، ما مشاوره کاملی را برای شما صورت می‌دهیم تا کاملاً از شرایط آگاه شوید. آنچه مهم است شناخت نیاز خریداران و ارسال نوع قیر بر اساس همان نیاز است. قیرگونی علاوه بر خرید خود قیر، هزینه ای جداگانه دارد که باید بر اساس متراژ کار و نوع کار و همچنین فاصله ای که با محل اصلی ارسال دارد سنجیده شود. قیمت قیرگونی نیز قابل استعلام می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *