بهترین محصولات ایزوگام ارزان قیمت کدامند + لیست قیمت ایزوگام های ارزان 1403

ایزوگام-ارزان

قطعاً تهیه بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات با کمترین قیمت دغدغه همه کارفرمایان است. در این مقاله سعی می‌کنیم مهم‌ترین نکات در تشخیص و انتخاب بهترین و ارزان‌ترین عایق‌ها را بازگو کنیم. شاید بپرسید ایزوگام ارزان قیمت وجود دارد؟ باید بگوییم بله. در صورتی که خرید هوشمندانه ای داشته باشید و جوانب را مورد بررسی کامل قرار دهید می‌توانید با هزینه کمتر ایزوگام مناسب نیاز خود را تهیه کنید.

البته که منظور از ایزوگام ارزان، یک کالای بی کیفیت نیست و ما قرار است بگوییم که بهترین را با کمترین قیمت تهیه کنید. این را هم در نظر بگیرید که همیشه قیمت بالا نشانه کیفیت عالی نیست. پس اگر ایزوگامی به شما پیشنهاد شد که قیمت معقول و ارزانی هم داشت، تعجب نکنید. اگر نمی دانید چه عواملی سبب می شود قیمت یک ایزوگام بالا برود یا از طرفی قیمت ایزوگام دیگری پایین باشد به شما خواهیم گفت.

همچنین می دانید که هزینه های جانبی از جمله حمل و نقل و نصب ایزوگام مراحل پس از خرید هستند. اگر کمی صبر کنید و تا انتها با ما همراه باشید، راه حل های خوبی برای این موارد هم پیشنهاد داده ایم. لطفاً پس از مطالعه کامل مقاله در صورتی که برای شما مفید واقع شد حتماً نظرتان را در قسمت نظرات ثبت کنید.

لیست قیمت ایزوگام های ارزان

نوع ایزوگام قیمت بدون نصب
ابتکار شرق ساده 800/000 تومان
ابتکار شرق فویل دار 900/000 تومان
صنعت بام ساده 750/000 تومان
صنعت بام فویل دار 850/000 تومان
خلج بام شرق ساده 650/000 تومان
خلج بام شرق فویل دار 750/000 تومان
مروارید مشکی ساده 850/000 تومان
مروارید مشکی فویل دار 950/000 تومان
خورشید درخشان شرق ساده 850/000 تومان
خورشید درخشان شرق فویل دار 950/000 تومان
مروارید بام ساده 900/000 تومان
پیروز بام ساده 800/000 تومان
پیروز بام فویل دار 900/000 تومان
مروارید شرق ساده 650/000 تومان
مروارید شرق فویل دار 750/000 تومان
مروارید شرق ویژه ساده 600/000 تومان
مروارید شرق ویژه فویل دار 700/000 تومان
الماس شرق ساده 600/000 تومان
الماس شرق فویل دار 700/000 تومان
سهند شرق ساده 610/000 تومان
سهند شرق فویل دار 710/000 تومان
پیروز نام ساده 650/000 تومان
پیروز نام فویل دار 750/000 تومان
بالن شرق ساده 700/000 تومان
بالن شرق فویل دار 800/000 تومان
اورانوس شرق ساده 580/000 تومان
اورانوس شرق فویل دار 680/000 تومان
شرق دقیق ساده 720/000 تومان
شرق دقیق فویل دار 820/000 تومان

برای مشاوره رایگان با شماره 09143028212 تماس بگیرید

مهمترین نکات در خرید ایزوگام ارزان

یکی از واجب‌ترین نکات در خرید عایق مناسب کار شما، همین است که شما در حد ابتدایی بدانید که کالای مناسب کار و سطح شما چیست. به عنوان مثال اگر کار شما در حد عایق سرویس بهداشتی یا حمام است، نباید به سراغ ایزوگام فویل دار یا خیلی ضخیم که بیشتر مناسب سقف‌ها و پشت بام‌ها هستند بروید.

چنین ایزوگام‌هایی برای استفاده در سطوحی ساخته شده اند که ارتباط مستقیم با نور خورشید دارد.  این هم ویژگی مقاومت در برابر تابش خورشید  را می‌طلبد که بصورت لایه ای آلومینیومی قیمت ایزوگام را افزایش می‌دهد.

حال که ما در داخل سرویس بهداشتی و حمام تابش خورشید یا تغییرات دمای شدید را نداریم، پس نیازی به هزینه اضافی هم نداریم. نکته دیگر این مورد است که باید برندها و کارخانجات بزرگ را بشناسید مثلاً بدانید که ایزوگام شرق یک کارخانه یا برند نیست بلکه یک اسم هست که انواع بسیار مختلفی دارد که باید شناسایی کنید و بهترینشان را انتخاب کنید. به عنوان نمونه از ایزوگام شرق ارزان می‌توان به نسخه نقره ای شرق، زمرد و زرین بام شرق اشاره کرد.

بحث مهم دیگر دانستن پارامترهای مؤثر در قیمت ایزوگام است یعنی اینکه بدانیم که قیمت محصول بر اساس تعداد لایه‌ها، ورقه آلومینیومی، نوع قیر و… متغیر است. همچنین بحث اینکه بدانیم عایق‌ها درجه بندی دارند مثلاً قیمت ایزوگام درجه 3 با درجه یک بسیار فرق دارد و این را هم تشخیص دهیم که برای کدام کار چه نوع ایزوگام به صرفه تر مناسب است.

چرا نباید برای خرید به تنهایی اقدام کنیم؟

خب تا الان نکات مهمی را متوجه شده اید اما یک مورد است که از همه این موارد حیاتی‌تر است و این مورد است که دانستن تک تک این موارد و موضوعات نیاز به تجربه‌های چندین ساله دارد و نیاز است که یک متخصص تصمیم بگیرد. یعنی شاید شما ندانید که یک برند ایزوگام، ایزوگام مایع بسیار عالی برای پشت بام در شهر شما دارد اما متخصصین یک برند می‌توانند این موضوع را به شما اطلاع دهند.

جدای از آن، گاهن پیش می‌آید که قصد دارید برای یک پشت بام ایزوگام بخرید و نکات ریزی را جا می‌اندازید که در نگاه اول فقط به چشم یک متخصص می‌آیند. حال باید پرسید تکلیف چیست؟  قبل از خرید ایزوگام چکار کنیم؟

خبر خوب این است که تیم سیوانی حاضر است تا کار شما را از صفر تا صد انجام دهد. شما می‌توانید در سایت ما مشاوره رایگان بگیرید و بعد اقدام به خرید عایق ارزان خود کنید و اگر در حوزه شهر مشهد هستید می‌توانید کار نصب عایق خود را هم به ما بسپارید.

خرید ایزوگام را چگونه انجام دهیم؟

خرید یک محصول باید از محل اصلی آن صورت بگیرد. تصور کنید که برای خرید محصولی به محلی غیر از عرضه آن بروید؛ قطعا در این صورت تنوع کمتری خواهید دید و آنچه می بینید تنها قسمتی از کار است. پس بهتر است که ایزوگام را هم از جایی مطمئن بخرید. 

همانگونه که برای خرید محصول با هر برند ‌و قیمتی؛ ابتدا باید به دنبال شرکت‌های معتبر در راستای فروش باشید‌. اینگونه می‌توانید با خیال راحت؛ از هر نقطه کشور بهترین ایزوگام موجود برای محل مورد نظر را یافت کنید.

شرکت معتبر سیوانی در کنار شماست تا با بهترین خدمات؛ بتوانید برترین خرید عایق را انجام دهید. کافی است تا با کارشناسان سایت در پشتیبانی تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. در ادامه راه‌های متنوع برای خرید ایزوگام ارزان از برندهای مختلف را ارائه می‌دهیم.

خرید اینترنتی ایزوگام از برند سیوانی

آنچه گفته شد این بود که خرید ایزوگام از برند سیوانی بعنوان یک گروه شناخته شده بهترین راه رهایی شما از سردرگمی است. حال باید به این سوال پاسخ داد که برای این خرید چه اقدامی انجام دهیم؟ در واقع شما در منزل خود می‌توانید با تلفن همراه خود یا تلفن ثابت اقدام به تماس با شماره‌های موجود در وبسایت کنید و از توضیحات و مشاوره‌های این گروه بهره مند شوید.

خرید بهترین برند های ایزوگام کشور

آیا به دنبال بهترین کالا موجود برای خرید هستید؟ ما ایزوگام دلیجان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این عایق؛ چندین سال است که به عنوان بهترین برند کشور شناخته می‌شود. وقتی نام ایزوگام به میان می‌آید، ایزوگام دلیجان دقیقاً همان محصولی است که همگان به دنبال آن هستند. کیفیت شناخته شده و کار ثابت شده‌ی این برند برگ زرین ایزوگام کاری در ایران را ربوده است.

در ایزوگام‌های ارزان قیمت دلیجان از قیر صنعتی و مواد پلیمری و تیشوی نخ دار و پلی استر سوزنی استفاده شده که هرکدام امروزه در بازار ایران، بهترین مواد برای تهیه یک ایزوگام درجه یک و ایده آل است. پودر تالک و پلی اتیلن و فویل آلومینیومی که همواره در ایزوگام‌های فویل دار استفاده می‌شود هم چاشنی کار است تا یک محصول درجه یک و ایده آل بدست بیاید.

ایزوگام دلیجان استاندارد لازم را از سازمان ملی استاندارد دریافت کرده تا مهر تأییدی بر کیفیت ایده آل و مواد مرغوب استفاده شده در آن باشد. شرایط آب و هوایی که این ایزوگام در آن جوابگو هست بعنوان یک عایق بدون نفوذ، تقریباً شامل هر دمایی می‌شود و ماندگاری و نفوذ ناپذیری این عایق ارزان قیمت زبانزد است.

ضمانت نامه کتبی که این ایزوگام همراه خود دارد نشان از ضمانت چندین ساله محصول خود و کنترل کیفیت آن است. قیر 60/70 قیرهای پلیمری و انواعی از این دست که کیفیت بالایی دارند همان تفاوت کار و کیفیت را رقم می‌زنند.

خرید ایزوگام ارزان مستقیم از کارخانه

ایزوگام دلیجان؛ یکی از معروف‌ترین برندهای ایزوگام کشور است که عرضه محصولات خود را مستقیم از کارخانه انجام می‌دهد. این امر باعث می‌شود تا مصرف کنندگان بتوانند خرید بهتر و بدون واسطه را تجربه کنند.

از این رو نمایندگی‌ها و شرکت‌های بزرگ مانند شرکت ما؛ خرید عمده از کارخانه ایزوگام را انجام داده و با قیمت پایین نسبت به سایر فروشندگان؛ این محصول را به شما ارائه خواهند داد. حال آیا به نظر شما مزیت‌های این نوع خرید به صورت مستقیم از کارخانه و شرکت‌های نمایندگی چیست؟ در ادامه چند مورد را نام می‌بریم.

 •  قیمت ارزان: با خرید مستقیم درواقع میانجی وجود ندارد و قیمتی که کارخانه یا پخش کننده‌ها اعلام می‌کنند خوب است.
 •  کیفیت برتر: برای مثال شما برند سیوانی را بعنوان یک مرکز نمایندگی آشنا هستید. کیفیت ایزوگامی که این شرکت ارائه می‌دهد با آنچه در دست افراد مختلف در بازار بدون هیچ برند تجاری می‌بینید قطعاً تفاوت‌های بسیاری دارد. اطمینان از کیفیت برتر خود دلیلی بر رضایت و صحت خرید مطلوب است.
 • مشاوره رایگان: مشاوره رایگان یعنی شما بودجه و قصد خرید ایزوگام را دارید. اما نمی‌دانید بهترین ایزوگام چیست یا نمی‌دانید چگونه بودجه کمتری مصرف کنید. این کار با مشاوره باید صورت بگیرد تا کارشناسی که روزانه در قید مسائل ایزوگام و عایق کردن است شما را راهنمایی کند.

دیگرا مزایای خرید ایزوگام ارزان مستقیم از کارخانه

 • تخفیف‌های ویژه نمایندگی: در بازه‌هایی از سال تخفیف‌هایی در راستای خرید ارزان قیمت تر عایق‌ها توسط نمایندگی‌ها صورت می‌گیرد که با در ارتباط بودن با آن‌ها می‌توانید ازین تخفیف‌ها بهره مند شوید.
 • تولید عایق‌های سفارشی: گاهن پیش می‌آید که عایقی برای یک مجموعه خاص یا یک محوطه خاص به منظور تولید عایقی 100 درصد غیر قابل نفوذ و با تدارکات خاص مد نظر است. در اینجا دیگر بحث هزینه شاید در نظر نباشد یا اینکه اگر هم مهم باشد، ایزوگام بصورت 3 لایه با کیفیتی نمونه تحویل داده می‌شود.
 • ایزوگام با درج مارک استاندارد اصل: آنچه سازمان ملی استاندارد تاییدش می‌کند از کیفیت بالاتر و سلامت بیشتری برخوردار است. پس می‌توان گفت که تامل کردن و توجه به این نشان مهم و دارای اهمیت است. ایزوگام‌های شرکت‌های نمایندگی دارای این نشان هستند.
 •  صرفه جویی از در هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل را با شرکت‌های نمایندگی که صحبت کنید، راه حل‌های خوبی ارائه می‌دهند. این مورد نیز یک هزینه جانبی است که اگر به کارخانه هم مراجعه کنید باید مقدار کمی بپردازید اما صرفه جویی می‌توان کرد.

خرید ایزوگام با بهترین قیمت

همانطور که گفته شد؛ یکی از مزیت‌های خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه؛ قیمت ارزان آن است‌‌. اما متاسفانه امروزه شرکت‌های مختلفی با تیتر ایزوگام ارزان؛ لطمه بزرگی به بازار زده اند‌‌. چنان که محصولات بی کیفیت و ضعیف را عرضه کرده و اعتماد کاربران را از بین برده اند.  

بنابراین شما باید دقت داشته باشید که از چه برندی و از چه شرکت نمایندگی ایزوگام را خریداری می‌کنید. حتی اگر قیمت خیلی پایین را مشاهده کردید؛ به راحتی به آن اعتماد نکنید‌.

چرا که در پی نصب ایزوگام‌های بی کیفیت؛ بعد از مدتی به تعمیر و یا تعویض نیاز خواهید داشت که مجدد؛ یک هزینه ای را در بر دارند.  هزینه قسمتی از کار است، گاها پیش می‌آید که افراد علاوه بر هزینه، از زحمت هم خوششان نمی آید.  

حال سوال اینجاست که چگونه می‌توان ایزوگام با کیفیت را تشخیص داد و به قیمت آن اعتماد کرد؟ قطعاً خرید از برندهای برتر و شرکت‌های معتبر بهترین راه می‌باشد. کارشناسان ما؛ با جستجو بین برندهای مختلف؛ برتری آن‌ها را تشخیص داده و در نهایت با اطمینان کامل و کیفیت بالا در اختیار شما قرار می‌دهند.

شما می‌توانید انواع ایزوگام با قیمت ارزان و کیفیت بالا را از این شرکت خریداری نمایید و از اطمینان کامل از محصول خود را داشته باشید. حالا در ادامه چند نمونه از عوامل مؤثر در قیمت ایزوگام را توضیح می‌دهیم.

نکات مهم خرید ایزوگام با بهترین قیمت

۱. تعداد لایه‌های تشکیل دهنده و نوع محصول: از آن جایی که ایزوگام در انواع تک لایه، دو لایه و سه لایه سفارشی وجود دارد و نوع آن می‌تواند طرح دار، ساده و یا از مدل‌های دیگر باشد، بهتر است بررسی این موضوع قبل خرید بخوبی انجام شود.
۲. پوشش نهایی در انواع آن
۳. کیفیت و قیمت قیر مصرف شده درعایق:  اگر بگوییم این مورد مهم‌ترین عامل موثر در قیمت ایزوگام است درست گفته ایم. آنچه تفاوت در بین برند هاست گاهن پوشش و تعداد لایه نیست. کیفیت قیر استفاده شده است که در کدام پالایشگاه این قیر آماده می‌شود.
۴. مواد اولیه مختلف مانند تیشو پلی استر و اخلاف قیمت آن‌ها در بازار
۵. هر رول چقدر ضخامت و وزن دارد: ضخامت  و وزن یعنی همان مقدار و کمیت قیر استفاده شده در ایزوگام و این عامل تعیین کننده قیمت نیز هست.
۶. نوسان قیمت خرید و فروش کالا خام و عمده: قیمت محصولات دائماً در حال نوسان و بالا پایین شدن است. در هنگام نهایی شدن خرید خود می‌توانید به‌راحتی از قیمتی که در حال خریداری عایق هستید مطلع شوید. فروش بصورت عمده هم تخفیفاتی در پی دارد که بسیار به نفع یک خرید ارزان قیمت است.
۷. ایزوگام مستقیم از کارخانه به قیمت قیر بستگی دارد: قیری که در تهیه ایزوگام‌های ارزان به کار می‌رود بهتر است از نوع با کیفیت و مرغوب باشد.

6 دیدگاه برای “بهترین محصولات ایزوگام ارزان قیمت کدامند + لیست قیمت ایزوگام های ارزان 1403

 1. مهندس اردبیلی گفته:

  درود/ قبل از رسیدن سال نو برای بام یک برج در چیتگر تهران به مساحت 1300 متر مربع ایزوگام دلیجان دو لایه فویل دار نیاز داریم. بنده از اهمیت و تخفیف خرید ایزوگام و نصب آن با نصاب های همان شرکت مطلع هستم
  اگر شما دوستان عزیز برای این محدوده نصب دارید به بنده اطلاع بدید / لازم به ذکر هست که پشت بام هلی پد دارد و در دو طبقه طراحی شده / بدون روف گاردن بدون چیلر یا کولر و یا هرگونه اتصالات ساختمانی اضافه
  ایمیل پاسخ گو هستم لطفا زودتر خبر بدهید اگر امکان دارد با تشکر از لطف و مرحمت شما

 2. محمد رادفر گفته:

  ابتکار شرق قیمت مناسب و کارایی خوبی داره عمرش از ساختمون بیشتر میشه اگر نگهداری شه
  تجربه خرید ازتون رو دارم سال 91 پروژه استخر مروارید . تازه سایتتون رو پیدا کردم تماس هم گرفتم گفتم اینجا هم ازتون تشکر کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *