برای اینکه شما بتوانید به یک شرکت اعتماد کنید که پروژه های شما را انجام دهند و یا به شما مشاوره بدهند،لازم است که ابتدا با رزومه و سوابق آن تیم کاملا آشنا شوید.ما در این صفحه از خودمان می گوییم که چه شد ایزوگام سیوانی تاسیس شد وچه شد که ما به یکی از موفق ترین شرکت های ایزوگامی در مشهد و ایران تبدیل شدیم.

ایزوگام سیوانی چگونه متولد شد؟

حدودا 10 سال پیش بود که بخاطر یک مشکل در پشت بام خانه،مجبور به تعمیر پشت بام شدیم.وقتی که کارگر عزیزی که برای نصب و ترمیم ایزوگام آمده بود،شروع به کار کرد خود به خود درد دلش باز شد و شروع کرد به شکایت کردن از کار خودش.از دیر کرد دستمزد،سختی کار،ناراضی بودن کارفرما و… همه چیزی که در یک کار عایق بندی می توانست مشکل ساز باشد را تعریف کرد.

همان جا بود که متوجه شدم یک خلا جدی در این حوزه وجود دارد و می شود با یک برنامه ریزی بسیار دقیق و تشکیل تیمی حرفه ای و کاربلد،این مشکلات را حل کرد تا دیگر نه کارفرما ناراضی باشد نه کارگر زحمت کشی که با جا و دل کارش را انجام می دهد.

الان در کجای راه هستیم؟

الان هم با پشتوانه ای قوی که متشکل از یک تیم حدودا 15 نفری از کارگران و نصابان حرفه ای است و همچنین کارشناسان مجرب این حوزه،توانسته ایم که کار های بسیار بزرگی را در تمامی کار های مرتبط با ایزوگام و قیر انجام دهیم.

افتخار ما اینست که تا به الان با اینکه پروژه های کوچک و بزرگ زیادی را تمام کردیم اما نارضایتی خاصی از مشتریان و کارفرمایانمان دریافت نکردیم(البته اگر هم نارضایتی دریافت شود،به رایگان رفع می شود چون ما برای همه پروژه هایمان تضمین 10 ساله داریم)

امیدوارم که بتوانیم درصورت در خواست شما عزیزان،کار های مورد نظرتان را به نحو احسنت اجرا کنیم.برای دریافت مشاوره یا ثبت سفارش،با شماره 09143028212 تماس بگیرید.