قیمت ایزوگام در مشهد

در شرق کشور عزیزمان، ایران و در سرزمین خراسان، کارخانجات ایزوگام متعددی به فعالیت مشغولند. تقریبا می‌توان گفت در نام تجاری تمامی این کارخانجات تولیدی ایزوگام، عبارت شرق به چشم می‌خورد. در واقع زمانی که صحبت از ایزوگام شرق به میان می‌آید، ممکن است منظور هر کدام از این کارخانجات تولیدی ایزوگام باشند. به هر ترتیب ایزوگام شرق، وسعتی به اندازه ایران دارد. زیرا کارخانجات فعال در این زمینه، انواع مختلفی از ایزوگام را تولید و در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. در این میان بازار رقابت بسیار داغ است. کیفیت ایزوگام شرق تولید شده، بسیار عالی است. و این کارخانجات و شرکت‌های تابعه، خدمات نصب ایزوگام در مشهد و سایر شهرهای ایران را نیز به خوبی انجام می‌دهند. قیمت ایزوگام در مشهد نیز تحت تاثیر این بازار رقابتی و تنگاتنگ است. بهتر است با مقایسه دقیق میان شرکت‌های مختلف، بتوانیم بهترین خدمات رسانی و بهترین قیمت را انتخاب نماییم.

در جدول پایین لیست قیمت بهترین ایزوگام های مشهد و ایران را می بینید که براساس این موارد می توانید با انواع محصولات آشنا شوید بازم به ذکر است که برخی موارد مانند ایزوگام ابتکار شرق یا ایزوگام صنعت بام بازدهی بسیار مناسبی دارند.

 

نوع محصول قیمت هر متر
ابتکار شرق 80 هزار تومان
صنعت بام 85 هزار تومان
خلج بام 65 هزار تومان
شرق اصلی 120 هزار تومان
مروارید مشکی 75 هزار تومان
مروارید بام 90 هزار تومان
اخوان شرق 82 هزار تومان
پیروز بام 77 هزار تومان

توجه داشته باشید که تمامی قیمت های اعلام شده در جدول بالا، رول ساده ایزوگام است و قیمت رول های آلومینیومی در هر متر 10 هزار تومان افزایش قیمت خواهند داشت.

در این مقاله قصد داریم کاخانجات ایزوگام مشهد را معرفی نموده و قیمت‌های تولیدی و خدمات نصب آنها را برایتان معرفی نماییم. و در پایان نکات جالبی از ایزوگام را برایتان شرح خواهیم داد تا بتوانید با دیدی کارشناسانه بهترین‌ها را انتخاب کنید.

همه ویدیو های قرار داده شده در این صفحه راجع به پروژه های خود تیم ایزوگام سیوانی می باشد که صرفا بابت اثبات کیفیت کار و اجرای پروژه ها قرار داده می شوند.می توانید در انتهای مقاله چند نمونه از اجرای پروژه هارا توسط نصاب های تیم وبسایت سیوانی مشاهده بفرمایید.

نصب ایزوگام با بهترین کیفیت

‌اگر ساکن شهر مشهد هستید، می‌توانید برای اجرای پروژه‌های نصب ایزوگام در مشهد، با خاطری آسوده با ما تماس بگیرید. کارشناسان خبره ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت پروژه شما را انجام خواهند ‌داد. در حال حاضر محدوده کاری ما برای نصب ایزوگام در مشهد و اطراف مشهد می‌باشد.

قیمت نصب ایزوگام در مشهد ،بر اساس هر متر محاسبه می شود و امروز قیمت نصب هر متر ایزوگام 16هزار تومان است.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09143028212 تماس بگیرید.

در ادامه قرار است کمی به بررسی عوامل موثر در کیفیت ایزوگام بپردازیم و همچنین بگوییم چگونه ایزوگام بخریم و به چه کسی کارمان را بسپاریم تا بهترین کیفیت و نتیجه را از آن کسب کنیم.پس باادامه این مقاله با ما همراه باشید.شما می توانید بهترین قیمت ایزوگام را در سایت سیوانی بیابید.

خرید-ایزوگام-در-مشهد

بهترین ایزوگام مشهد چیست؟

برای پاسخ به این سوال باید کمی دقیق تر مشکل را بررسی کنیم.اولا که بنا بر زمینی که قرار است کار نصب ایزوگام در آن انجام شود،قیمت ایزوگام در مشهد و قیمت نصب ایزوگام در مشهد فرق می کند.مثلا محصولی که در پشت بام استفاده می شود فرق های زیادی با محصولی که در سرویس یا استخر استفاده می شود دارد.پس دقت کنید که در زمان خرید ایزوگام در مشهد حتما بررسی کنید که چه نوع عایقی باید به کار ببرید.

ثانیا باید دقت شود که کار را به کاردانش سپرد.بسیاری از شکایاتی که در پروژه ها شنیده می شود مربوط به جنس قیر و… نیست بلکه مربوط می شود به هنر دست کارگری که روی آن پروژه کار کرده است پس حتما قبل از انجام پروژه قیمت ایزوگام با نصب در مشهد را جویا شوید و از حرفه ای بودن کارگر نصاب نیز اطمینان داشته باشید.اما می توان چنتا از بهترین ایزوگام های مشهد را نام برد.نام هایی مانند ایزوگام شرق مشهد، ایزوگام مروارید مشکی،ایزوگام اخوان و… از بهترین اجناس موجود در مشهد می باشد.

کارخانجات تولید ایزوگام

در شرق ایران، کارخانجات ایزوگام، این محصول ارزشمند را با کیفیتی درخور توجه تولید نموده و در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. علاوه بر نصب ایزوگام در مشهد، در سایر شهرهای ایران نیز این ایزوگام مشتریان فراوانی را به خود اختصاص داده‌است. در سالهای اخیر، کیفیت و قیمت ایزوگام در مشهد، موجب شده تا صادرات این محصول نیز بسیار مورد توجه صاحبان صنایع قرار گیرد. در این بین، تعدادی از این کارخانجات تولید ایزوگام، که همگی در نامشان عبارت شرق را به یدک می‌کشند، بیش از سایر رقبا، توانسته‌اند برای خودشان جایگاه مناسبی در بازارها اختصاص دهند. به عنوان مثال:

 • کارخانه ایزوگام شرق دلیجان
 • کارخانه ایزوگام شرق
 • کارخانه شرق بارثاوا
 • ایزوگام گلبهار شرق
 • ایزوگام نقره‌ای شرق
 • ایزوگام صنعت بام شرق
 • ایزوگام گلبام شرق گیتی

تمامی این کارخانجات، ایزوگام را با کیفیتی قابل قبول ارائه می‌دهند. علاوه بر مشهد در سایر شهرها نیز نمایندگی دارند و توسط این شرکت‌ها خدمات و کالای خود را به مشتریان عرضه می‌کنند. در ادامه جدول مربوط به قیمت ایزوگام‌ این کاخانجات تولیدی آورده ‌شده‌است. با کمک اطلاعات مندرج در این جدول، می‌توانید بر حسب نیاز خود، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

بسته به نوع ایزوگامی که برای اجرای پروژه‌تان به آن نیاز دارید، یک لایه و یا دو لایه، قیمت‌های کارخانجات مختلف اندکی از یکدیگر تفاوت دارند. قیمت ایزوگام در مشهد را به خوبی می‌توانید با اطلاعات مندرج در این جدول مقایسه نمایید.

چه پارامترهایی بر قیمت ایزوگام تاثیر می‌گذارند؟

درست است که اصول اولیه نصب ایزوگام در همه جا یکسان است، اما در هر شهری و با توجه به شرایط خاص آب و هوایی آنجا، نکات خاصی را باید مد نظر قرار داد! این نکات همان فوت کوزه‌گری است! تمام این موارد را برای برآورد قیمت ایزوگام در مشهد نیز باید مد نظر قرار گیرند. اجازه بدهید این پارامترها را با یکدیگر مرور کنیم!

 • اولین نکته، مربوط می‌شود به نوع ایزوگام مورد نیاز. همانطور که می‌دانید، ایزوگام فویل‌دار که مناسب عایق‌کاری سقف است، قیمتی متفاوت از ایزوگام بدون فویل دارد. نوع بدون فویل این محصول برای عایق‌کاری دیوارها و سرویس‌های بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • هزینه حمل و نقل. این آیتم نیازی به توضیح بیشتر ندارد. و در تمام پروسه‌های مربوط به خرید و نصب محاسبه می‌شود. منظور از حمل و نقل، هم شامل انتقال تجهیزات به محل اجرای پروژه و هم مربوط به ایاب و ذهاب نیروهای مجری می‌باشد.
 • نوع پروژه نصب ایزوگام. این پارامتر به طور مستقیم بر قیمت ایزوگام تاثیرگذار است. به این معنا که اجرای پروژه روی بام، هزینه متفاوتی با اجرای آن بر روی شیروانی و … دارد.

نصب ایزوگام روی پشت بام

 • اجرت نیروی متخصص. بدیهی است که برای اجرای پروژه نصب ایزوگام، حتما باید از نیروی متخصص و ماهر کمک گرفت. درست است که برای نصب ایزوگام، پروسه‌ مشخصی طی می‌شود، اما نحوه انجام کار در نتیجه نهایی پروژه و همینطور ماندگاری آن بسیار اهمیت دارد. لذا باید همین‌جا تاکید کنیم که برای انجام پروژه نصب ایزوگام، حتما از متخصصین و شرکت‌های معتبر کمک بگیرید.
 • مساحت فضای پروژه نیز در محاسبات قیمتی نقش مهمی را ایفا می‌کند.

با توجه به توضیحات ارائه شده می‌توان به خوبی قیمت ایزوگام در مشهد را محاسبه نمود.

توجه داشته باشید که در استعلام اولیه قیمت ایزوگام در مشهد، ممکن است تنها قیمت‌های مربوط به خود ایزوگام و بدون در نظر گرفتن موارد یاد شده در بالا، به شما گفته شود.

بازارهای هدف و خدمات شرکت‌های ایزوگام

هر کجا ساختمانی باشد، ایزوگام و نصب ایزوگام هم حضور خواهد داشت. در قدم اول، اجرای پروژه‌های نصب ایزوگام در مشهد، بهترین بازار تقاضای این کارخانجات تولیدی هستند. در این بازار پررونق، قیمت ایزوگام در مشهد پارامتر تعیین‌کننده در انتخاب برند خواهد‌بود.

به هر ترتیب، مشهد یکی از شهرهای بزرگ ایران است . ساخت وساز در آن همواره رونق بسیار داشته‌است. در مراحل بعدی، سایر شهرهای دور و نزدیک و فراتر از آنها، بازارهای جهانی، از مشتریان همیشگی ایزوگام باکیفیت شرق بشمار می‌روند.

ایزوگام چیست و چه کاربردی دارد؟

در زمان‌های گذشته،‌ برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به ساختمان‌ها از نوعی عایق رطوبتی به نام قیرگونی استفاده می‌کردند. در سال‌های اخیر قیرگونی جای خود را به عایق رطوبتی دیگری به نام ایزوگام داده‌است. از ایزوگام برای پوشانیدن سطوحی که در معرض رطوبت و نم هستند، مانند بام خانه‌ها، سقف پارکینگ‌ها، دیوارها و کف سرویس‌های بهداشتی و… استفاده می‌شود.

مزایا و معایب ایزوگام چیست؟

 • از پشت‌بام در برابر نفوذ برف و باران، حفاظت می‌کند.
 • این توانایی را دارد که تا حد زیادی به عنوان عایق حرارتی عمل کند.
 • نسبت به سایر روش‌های عایق‌کاری رطوبتی، به سادگی قابل نصب و انجام است.

در مقابل این مزایا که عنوان شد، استفاده از ایزوگام، معایبی نیز به همراه دارد. برخی از معایب استفاده از ایزوگام به شرح زیر است:

 • در حین نصب ایزوگام، گازهای سمی از آن، متصاعد می‌شود که به دلیل پیچیدگی و متنوع بودن ترکیبات آن، تشخیص عامل اصلی ایجاد مواد سمی نیز بسیار دشوار است.
 • قابل اشتعال است. البته در صورت افزودن مواد معدنی مناسب، خطر احتراق کاهش می‌یابد.
 • درصورتیکه در معرض حرارت زیاد قرار بگیرد، تغییر شکل داده و عمر مفید آن کاهش پیدا می‌کند. 

قیمت ایزوگام با کیفیت چه ویژگی‌هایی دارد؟

ایزوگام اصل باید دارای مشخصات تولید کننده، تاریخ تولید، ضخامت و وزن و علامت استاندارد باشد.یکی از روشهای تشخیص ایزوگام تقلبی نیز جدا شدن ذرات ایزوگام و چسبیدن به دست در هنگام لمس آن می‌باشد که به دلیل استفاده از قیر بی‌کیفیت یا مازوت به جای مواد اولیه با کیفیت روی می‌دهد.ایزوگام مشهد جزو بهترین کارخانجات تولید قیر با کیفیت است.  همین ویژگی خوب و با دوام ایزوگام مشهد است که قیمت ایزوگام در مشهد را رقابتی نگاه‌ داشته‌است.

چند نمونه کار نصب ایزوگام توسط نصاب های تیم سیوانی

در ادامه می خواهیم چند فیلم آموزشی نصب ایزوگام را خدمت دوستان نمایش دهیم که هم جنبه اعتمادسازی دارد و هم جنبه آموزشی دارد. توجه کنید اکثر پروژه های اجرایی ما متراژ بالا بوده اما ایزوگام سیوانی پروژه های کوچک تر مانند لکه گیری یا واکس قیر را هم قبول می کند.

پروژه هتل پارس مشهد

در این پروژه که به متراژ حدود 3000 متر بود ، بدلیل مستحکم شدن کار و افزایش کیفیت ابتدا یک لایه واکس قیر با قیر باکیفیت اصفهان انجام شد. نکات بسیار مهمی درباره واکس قیر وجود دارد که یکی از آن ها لزوم کیفیت بالای جنس قیر است. معمولا بهترین قیر را در ایران ، قیر اصفهان می شناسند و ماهم در اکثر پروژه های نصب ایزوگام پشت بام از همین مدل استفاده می کنیم.

 

پس از واکس قیر بوسیله یکی از بهترین محصولات ایزوگام شرق ، نصب ایزوگام انجام شد. کالای بکار رفته در این کار ، ابتکار شرق بود که هم قیمت بسیار مناسبی دارد و هم از لحاظ کیفیت و مقاومت عملکرد فوق العاده ای دارد.

 

 

پروژه هفت تیر مشهد

 

این پروژه هم یک پروژه تقریبا متراژ بالایی بود اما بدلیل نوع سطح پشت بام ، نصب کردن عایق روی آن کار راحتی نبود اما کارگران ما با بهترین کیفیت این کار را انجام دادند.برای مشاهده تمامی نمونه کار های ما میتوانید به کانال آپارات ما هم سر بزنید و در آنجا همه ویدیو هارا مشاهده نمایید.

 


حرف پایانی در مورد قیمت ایزوگام

سخن آخر اینکه، با توجه به کارخانجات متعدد ایزوگام در مشهد، قبل از انجام هر کاری می‌بایست از کیفیت محصول و همینطور خدمت رسانی و انجام خوب پروژه، اطمینان حاصل نمود. زیرا بازار قیمت ایزوگام در مشهد بسیار رقابتی است. شاید اگر قیمت ایزوگام در مشهد را بسیار پایین انتخاب کنیم، مجبور شویم هر سال ایزوگام را بازسازی کنیم. بهترین قیمت ایزوگام در مشهد زمانی بدست می‌آید که کیفیت خوب ایزوگام و اجرای درست پروژه نیز در کنار آن به خوبی محقق شده‌باشند.متشکریم که ما را تا پایان همراهی نمودید.ایزوگام سیوانی بهترین ها را به شما ارایه خواهد کرد.

منبع:https://www.archdaily.com/