قیمت ایزوگام

ازآن جایی که برخی از مشتریان در خصوص نصب ایزوگام تمایلی به استفاده از نصاب های شرکتی که از طریق آن برای خرید ایزوگام اقدام کرده‌اند ندارند در این رابطه باید بگوییم که این دسته از مشتریان در مقایسه با متقاضیان عایق رطوبتی همراه با نصب به مراتب به صرفه تر عمل می کنند این امر به موجب حذف واسطه از میان شما مشتریان و تولید کننده صورت می گیرد که در ادامه در این خصوص توضیحات بیشتری ارائه خواهیم داد .

۱_ قیمت هر متر ایزوگام

ایزوگامی که در مقایسه با بقیه ایزوگام های تولیدی از کیفیت بالا تری برخوردار است و قاعدتاً قیمت فروش بالا تری نسبت به عایق رطوبتی با کیفیت متوسط و در آخر کیفیت معمولی دارد . هرچند قیمت هر متر ایزوگام در برندهای مختلف از تولیدی های شهرهای مختلف مانند دلیجان متفاوت است . اما با توجه به اینکه قیمت ایزوگام بسته به کیفیت آن دارد باید بگوییم که ایزوگام از نظر تعداد لایه ها و روکش به چند دسته تقسیم می شود این عایق رطوبتی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت در هر سطح و مکانی استفاده خواهد شد ماده تشکیل دهنده مهم آن قیر نام دارد به علاوه الیاف تیشو و الیاف پلی‌استر و فویل آلومینیومی و و مواد پلیمری دیگر در ایزوگام به کار گرفته می شود.

۲_ایزوگام متری چند

همانطور که توضیح داده شد قیمت ایزوگام به کیفیت ایزوگام و چگونگی تولید آن بستگی دارد . عواملی چون نوع الیاف ، نوع قیر ، و … در جنس و کیفیت آن نقش بسزایی دارد ایزوگام درجه یک ایزوگامی است که حداقل به مدت ۱۰ سال در معرض دمای زیر صفر درجه یا گرمای بالای ۳۰ درجه یا بیشتر قرار گیرد و پوسیده و یا خراب نشود.

 

۳_قیمت هر متر ایزوگام بدون نصب

طبق توضیحات قبل در مورد تفاوت قیمت و بهای ایزوگام در برندهای مختلف از تولیدی‌ های مختلف ایزوگام در شهرهای کشورباید این چنین بگوییم که

  • هر متر ایزوگام بام گستر دلیجان به قیمت ۳۳ هزارتومان
  • هر متر ایزوگام گل پوشش دلیجان ۳۳ هزار تومان
  • هر متر ایزوگام اصل تهران ۳۲هزار تومان
  • هر متر ایزوگام شرق مشهد ۳۵هزار تومان

 

۴_قیمت هر متر ایزوگام سال ۱۴۰۰

برای محاسبه هزینه ایزوگام باید با مشاوران هر شرکت و تولیدی مشورت کرد و پس از ارائه متراژ خواسته شده محاسبه قیمت را انجام داد حتی می توانید به عنوان مشتری و متقاضیان عایق های رطوبتی خرید اینترنتی داشته باشید و ایزوگام خود را از طریق سایت ها سفارش دهید که در این صورت در کمتر از ۲۴ ساعت برای مکان مورد نظر ارسال شده و هزینه های نصب به صرفه تر و با قیمت کمتری برای شما مشتریان انجام می گیرد.

۵_قیمت هر متر ایزوگام بدون دستمزد

ایزوگام سقف ساختمان ها و سرویس های بهداشتی یکی از مهمترین خدمات ساختمانی است که امروزه به شدت مورد توجه مشتریان و ساختمان سازان قرار گرفته است.از این رو در مورد هزینه‌ های نصب ایزوگام توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

  • هزینه ایزوگام تک لایه برای هر متر مربع به صورت تقریبی معادل ۴۵ هزار تومان به همراه مصالح و نصب است .
  • هزینه ایزوگام دلاری برای هر متر مربع به صورت تقریبی حدود ۷۵ هزار تومان به همراه مصالح و نصب است .
  • هزینه نصب ایزوگام برای هر متر مربع به صورت تقریبی معادل ۱۵ هزار تومان بدون مصالح و هزینه تنها بابت نصب است.
قیمت ایزوگام
قیمت ایزوگام

چرا باید از ایزوگام استفاده کنیم

روکش آلومینیومی ایزوگام از نفوذ آب در آن جلوگیری می کند و عایقی کاربردی در برابر آب و نم می باشد . مانع از جذب گرمای خورشید و مقاومت سقف و دیوار ها در برابر حدوداً ۸۵ درصد از نور خورشید میشود ، به علاوه آن را منعکس می کند . ایزوگام فویلدار به وضوح از ایزوگام های ساده پودری تمیز تر است و می توان گفت یک روکش در برابر مواد قیری است و مانع از چسبیدن قیر به وسایل روزانه زندگی می باشد . ایزوگام فویلدار نمایی زیبا و جذاب از خود نشان می دهد . در واقع نمای بالا و و کناره های دیوار بیرونی را زیباترنشان می‌دهد و از پوسیدگی آنها در برابر گرما و نور خورشید جلوگیری ۱۰۰ درصدی میکند.

امیدوارم این مقاله برای شما خوانندگان عزیز مفید و جالب بوده باشد.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.