قیمت ایزوگام بدون نصب در ایزوگام سیوانی

قیمت-ایزوگام

 قیمت ایزوگام بدون نصب را چگونه متوجه شویم

ازآن جایی که برخی از مشتریان در خصوص نصب ایزوگام تمایلی به استفاده از نصاب های شرکتی که از طریق آن برای خرید ایزوگام اقدام کرده‌اند ندارند در این رابطه باید بگوییم که این دسته از مشتریان در مقایسه با متقاضیان عایق رطوبتی همراه با نصب به مراتب به صرفه تر عمل می کنند این امر به موجب حذف واسطه از میان شما مشتریان و تولید کننده صورت می گیرد که در ادامه در این خصوص توضیحات بیشتری ارائه خواهیم داد .

قیمت هر متر ایزوگام

ایزوگامی که در مقایسه با بقیه ایزوگام های تولیدی از کیفیت بالا تری برخوردار است و قاعدتاً قیمت فروش بالا تری نسبت به عایق رطوبتی با کیفیت متوسط و در آخر کیفیت معمولی دارد . هرچند قیمت هر متر ایزوگام در برندهای مختلف از تولیدی های شهرهای مختلف مانند دلیجان متفاوت است . اما با توجه به اینکه قیمت ایزوگام بسته به کیفیت آن دارد باید بگوییم که ایزوگام از نظر تعداد لایه ها و روکش به چند دسته تقسیم می شود این عایق رطوبتی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت در هر سطح و مکانی استفاده خواهد شد ماده تشکیل دهنده مهم آن قیر نام دارد به علاوه الیاف تیشو و الیاف پلی‌استر و فویل آلومینیومی و و مواد پلیمری دیگر در ایزوگام به کار گرفته می شود.

قیمت ایزوگام

ایزوگام متری چند

در مورد قیمت هر متر ایزوگام نمی توان به طور قطعی صحبت کرد اما حدودا در سال 1402 قیمت هر متر ایزوگام بین 60 هزار تومان تا 110 هزار تومان می باشد که بنا به نوع محصول و دستمزد کارگران متغیر است.البته بدلیل تنوع بسیار زیاد محصولات ، قیمت ها می توانند از بازه گفته شده بیشتر یا کمتر باشند.

در مورد اینکه بدانیم ایزوگام متری چند باید باشد خوب است بدانید که مهمترین عوامل دخیل در قیمت هر متر ایزوگام تراکم و اندازه قیر استفاده شده،نوع قیر استفاده شده(مثلا اگر قیر اصفهان باشد چون درجه یک است قیمت را بالاتر می برد)،نوع الیاف استفاده شده و … هستند.

قیمت هر متر ایزوگام بدون نصب

طبق توضیحات قبل در مورد تفاوت قیمت و بهای ایزوگام در برندهای مختلف از تولیدی‌ های مختلف ایزوگام در شهرهای کشورباید این چنین بگوییم که

  • هر متر ایزوگام بام گستر دلیجان به قیمت 60 هزارتومان
  • هر متر ایزوگام گل پوشش دلیجان 65 هزار تومان
  • هر متر ایزوگام اصل تهران 75هزار تومان
  • هر متر ایزوگام شرق مشهد 65هزار تومان

برای محاسبه هزینه ایزوگام باید با مشاوران هر شرکت و تولیدی مشورت کرد و پس از ارائه متراژ خواسته شده محاسبه قیمت را انجام داد حتی می توانید به عنوان مشتری و متقاضیان عایق های رطوبتی خرید اینترنتی داشته باشید و ایزوگام خود را از طریق سایت ها سفارش دهید که در این صورت در کمتر از ۲۴ ساعت برای مکان مورد نظر ارسال شده و هزینه های نصب به صرفه تر و با قیمت کمتری برای شما مشتریان انجام می گیرد.

بهای هر متر ایزوگام بدون دستمزد

عایق سقف ساختمان ها و ایزوگام سرویس بهداشتی یکی از مهمترین خدمات ساختمانی است که امروزه به شدت مورد توجه مشتریان و ساختمان سازان قرار گرفته است.از این رو در مورد هزینه‌ های نصب ایزوگام توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

  • هزینه ایزوگام تک لایه برای هر متر مربع به صورت تقریبی معادل 55 هزار تومان به همراه مصالح و نصب است .
  • هزینه ایزوگام دلاری برای هر متر مربع به صورت تقریبی حدود ۷۵ هزار تومان به همراه مصالح و نصب است .
  • هزینه نصب ایزوگام برای هر متر مربع به صورت تقریبی معادل ۱۵ هزار تومان بدون مصالح و هزینه تنها بابت نصب است.

چرا باید از قیر یا عایق استفاده کنیم

روکش آلومینیومی ایزوگام از نفوذ آب در آن جلوگیری می کند و عایقی کاربردی در برابر آب و نم می باشد . مانع از جذب گرمای خورشید و مقاومت سقف و دیوار ها در برابر حدوداً ۸۵ درصد از نور خورشید میشود ، به علاوه آن را منعکس می کند . ایزوگام فویلدار به وضوح از ایزوگام های ساده پودری تمیز تر است و می توان گفت یک روکش در برابر مواد قیری است و مانع از چسبیدن قیر به وسایل روزانه زندگی می باشد . ایزوگام فویلدار نمایی زیبا و جذاب از خود نشان می دهد . در واقع نمای بالا و و کناره های دیوار بیرونی را زیباترنشان می‌دهد و از پوسیدگی آنها در برابر گرما و نور خورشید جلوگیری ۱۰۰ درصدی میکند.امیدوارم این مقاله برای شما خوانندگان عزیز مفید و جالب بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *