خرید ایزوگام مرغوب و باکیفیت + مهمترین نکات در قیمت

ایزوگام-مرغوب

چگونه ایزوگام مرغوب بخریم؟

با توجه به انواع مختلف ایزوگام و شرکت هایی که در زمینه تولید عایق های رطوبتی فعالیت دارند، خرید ایزوگام با کیفیت کار ساده ای نیست درصورت تصمیم به تعمیر و یا تعویض ایزوگام بدون توجه به قیمتها،همیشه بهترین و با کیفیت ترین را انتخاب کنید.
.
معمولا اکثرافراد شناختی از بهترین نوع ایزوگام را ندارند و نمی دانند کدام محصول از کیفیت بالاتری برخوردار است.همه محصولات موجود در بازارازکیفیت خوبی برخوردارنیستند. نصب یک ایزوگام مرغوب و با کیفیت، عمر و دوام آن را نیز افزایش می دهد.همه ما می دانیم نفوذ آب به دیوارها، سقف و سایر قسمت های سازه موجب آسیب جدی به ساختمان می شود.پشت بام، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه ها همگی احتیاج به یک عایق بندی خوبی دارند.ایزوگامی که کیفیت خوبی ندارد، خیلی زود فرسوده و از بین می رود.احتمال نفوذ آب و یا ترک خوردگی در محصول بی کیفیت هم بسیاروجود دارد.

قیمت ایزوگام در مشهد

راه تشخیص ایزوگام با کیفیت و مرغوب

یک راه ساده برای تشخیص کیفیت ایزوگام استفاده از بویایی است. انتظارنمی رود که بوی خوب بدهد اما به مشام رسیدن بوی نامطبوع هم یک علامت هشدار است.
استفاده از مواد و الیاف مصنوعی و غیر استاندارد در تولید ایزوگام یک کار غیراصولی است .

در واقع بوی نامصبوعی که از ایزوگام بی کیفیت به مشام می رسد نتیجه استفاده از الیاف غیر استاندارد می باشد.برای خرید ایزوگام به جه نکاتی باید توجه داشت:
در خرید ایزوگام باید به انواع ایزوگام که در دو نوع یک لایه و دو لایه تولید می شود توجه کرد.هنگام خرید در نظر داشته باشید که عایق رطوبتی در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار دارد استفاده از ایزوگام های تک لایه برای عایق بندی پشت بام به هیچ عنوان توصیه نمی شود.زیرا این محصول از یک لایه پلی استر تشکیل شده که قادر به تحمل اشعه ماورا بنفش خورشید را نیست.عایق های دو لایه از لایه پلی استری به اضافه یک لایه اضافی از تیشو ساخته شده اند که بدون شک این محصول برای عایق بندی پشت بام مناسب تر است.

علامت استاندارد محصول

به‌طورکلی نشان علامت استاندارد به محصولاتی تعلق می‌گیرد که دارای کیفیت استاندارد باشند درنتیجه خریداران محترم می‌توانند با اطمینان از محصولاتی که علامت استاندارد را دارند خریداری کنند.

استعلام قیمت ایزوگام مرغوب از ایزوگام سیوانی

خریداران ایزوگام این اطمینان را باید داشته باشند که با خرید ایزوگام مرغوب وبا کیفیت؛ آرامش؛ آسایش و امنیت را برای سالهای زیادی به همراه خواهند داشت. عایق ایزوگام های تولید شده با ضمانت نامه بلند مدت عرضه می گردد و بیمه نامه معتبر تولیدات را نیز در اختیار شما قرارمی دهند.
خرید اینترنتی ایزوگام مزایای زیر را در بردارد:
_کاهش هزینه ها برای تولید کننده و مصرف کننده
_دسترسی بیشتر به انواع محصولات تولید شده
_فروش بی واسطه در شهرها و مناطق مختلف کشور

امیدوار هستیم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید و از اینکه ما را همراهی کرده اید سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *