بهترین ایزوگام های ایران کدام اند؟

بهترین-ایزوگام

بهترین ایزوگام چیست؟

بهترین ایزوگام چه عایقیست؟ یا اینگونه میپرسیم‌! چگونه بهترین برند ایزوگام را بشناسیم و از کجا آن را خریداری کنیم؟ایزوگام در واقع یک پوشش مقاوم برای جلوگیری از رطوبت و نفوذ آب است که اغلب در پشت بام ها؛ استخر؛ کف؛ دیواره‌ها و … استفاده می‌شود.شرکت ایزوگام سیوانی یکی از معتبر ترین شرکت‌های تولید و نصب ایزوگام کشور است که انواع و اقسام ایزوگام را عرضه می‌کند، پس اگر دنبال نصب بهترین ایزوگام برای محل مورد نظر خود هستید؛ صفر تا صد اینکار را به متخصصان ما بسپارید و‌ با خیال راحت نظاره گر باشید.
شما می‌توانید با کارشناسان شرکت ایزوگام سیوانی تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان آن ها در زمینه نصب بهترین ایزوگام جهت راهنمایی بهتر استفاده کنید، حال در ادامه انواع ایزوگام در سطوح مختلف و ملاک های بهترین ایزوگام را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

انواع بهترین برند‌های ایزوگام

رای اینکه بتوانید‌ از بهترین ایزوگام در سطوح مد نظر خود استفاده کنید؛ ابتدا باید انواع بهترین برند‌ها و البته استفاده آن در سطوح مخصوص را شناسایی کنید، ما در اینجا چند نمونه از اسامی و برند‌های معروف ایزوگام را نام میبریم.

1.شرکت صدف گستر‌دلیجان
2سوپر صادراتی هیرمان
3.ایزوگام بام گستر دلیجان
4.ایزوگام سراپوش دلیجان
5.ایزوگام پشم شیشه دلیجان
6.ایزوگام سینا بام دلیجان
7.ایزوگام شرق گستر دلیجان
8.ایزوگام سامان دلیجان
9.ایزوگام سینا راد

یک ایزوگام عالی چه ویژگی هایی دارد؟

از نظر کارشناسان یک ایزوگام عالی دارای ویژگی‌های ذیل می‌باشد،
1.هر رول ایزوگام حداقل ۴۰ کیلو گرم وزن دارد.
2.برترین ایزوگام باید از بهترین قیر پلیمری خالص برخوردار باشد.
3.ایزوگام باید دارای بهترین مارک استاندارد اصل باشد‌.
4.روی برچسب هر ایزوگام تاریخ انقضا و مواد تشکیل دهنده درج شده است؛ ضمن اینکه بهترین برند‌های ایزوگام از از ضمانت نامه و بیمه نامه اصل برخوردار هستند.

گرانترین ایزوگام

قطعا یکی از مهم ترین موضوعات برای افرادی که قصد خرید ایزوگام را دارند؛ قیمت ایزوگام است، البته هرچقدر هم که برا ایزوگام با کیفیت هزینه شود؛ بی شک ارزشش را دارد، با این وجود قیمت ایزوگام هر روزه در حال تغییر است، و اکنون نمی‌توان قیمت مشخصی را برای آن تایید کرد.
اما باید گفت که یکی از گرانترین ایزوگام های کشور؛ توسط برند هیرمان عرضه می‌شود که صادرات به کشور های اروپایی؛ آسیایی؛ خاورمیانه و … را انجام می‌دهد‌. برای اطلاع دقیق از قیمت بهترین ایزوگام‌ها در سطوح مختلف و کیفیت های متفاوت با کارشناسان و پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید.

درجه بندی ایزوگام چگونه است؟

در بازار انواع و اقسام ایزوگام وجود دارد که تشخیص کیفیت خوب از بد را دشوار کرده است، درجه بندی ایزوگام دقیقا به کیفیت آن‌ها بستگی دارد! سوال اینجاست که ایزوگام درجه یک چه تفاوتی با ایزوگام های دیگر دارد؟
در واقع ایزوگام ها به ۳ درجه دسته بندی می‌شوند.
ایزوگام درجه 1 : افزایش طول عمر و مقاومت بالا دارد. طول ۱۰ متر وزن از ۳/۸ الی ۴/۲ هست. ضخامت مناسب دارد.
ایزوگام درجه 2 : دارای طول عمر کمتری است؛ اما کیفیت مناسب و مرغوبی دارد، با قیمت مناسب تری به فروش می‌رسد و برای عایق بندی کف ساختمان ها؛ دور از نور خورشید استفاده می‌شود.
ایزوگام درجه 3 : طول عمر پایین و استفاده از مواد اولیه بی کیفیت؛ ضخامت کم.

برای خرید ایزوگام ابتدا از مرغوبیت آن اطمینان کامل کسب کنید، معمولا تشخیص ایزوگام تقلبی از ایزوگام با کیفیت بسیار سخت است، پس بهتر است، از شرکت های غیر معتبر دوری کنید و خریداری ایزوگام با‌ کیفیت را به شرکت های معتبر و با تجربه مانند شرکت (ایزوگام سیوانی) بسپارید. برای خرید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *